Turniej Seido Karate w Wadowicach

16 listopada 2013 roku w Wadowicach odbyły się zawody Seido Karate dla juniorów starszych, od 15 lat, oraz osób seniorów,  zorganizowane przez Wadowicki Klub oraz jego prezesa, Jun Shihan Bogdana Czaplę. Sędzią głównym zawodów był nasz instruktor, Sensei Rafał Czapla. Na zwycięzców czekały wspaniałe puchary i medale. 

Nasz klub reprezentowali:


Szymon Karpęcki


Dawid Kasprzycki


Elżbieta Skawska


Anna Kudłacz


Marcin Bargieł


Nasza ekipa

Zawody rozgrywane były w konkurencjach Kata ( form ruchowych ) oraz w Kumite ( walki ). Jako pierwsze rozegrane były konkurencje Kata. Najbardziej zaciekła walka odbywała się w kategorii Super Senior ( wiek powyżej 31 lat ). Nasza zawodniczka Ela dopiero w dogrywce ustąpiła na punkty różnicą 0,2 pkt i zajęła IV miejsce. 

Pomimo tego humory w naszej grupie dopisywały. Wszyscy wspierali się nawzajem i udzielali sobie rad jak rozegrać konkurencje walk. Atmosfera była znakomita.


A nad całością czuwał Sensei Rafał

Przyszedł czas na konkurencje Kumite. Marcin Bargieł doszedł do finału i w końcowej walce nie utrzymał prowadzenia i zajął IV miejsce. Nasi juniorzy starsi - Szymon i Dawid, bardzo dobrze prowadzili swoje walki i rozdzielili najwyższe miejsca na podium między siebie zajmując odpowiednio I oraz II miejsce. Naszej zawodniczce Ani tym razem niestety nie powiodło się ale już przygotowujemy się do kolejnych zawodów.

Nasi zawodnicy mogą uznać udział w zawodach za udany. Każdy turniej to nowe doświadczenia, które uczą czegoś nowego i dają wiedzę na kolejne zawody. 

Wyniki naszej reprezentacji:

Karpęcki Szymon - 1 miejsce w Kumite
Kasprzycki Dawid - 2 miejsce w Kumite
Skawska Elżbieta 4 miejsce w Kata
Bargieł Marcin 4 miejsce w Kumite

Gratulujemy naszym zawodnikom i życzymy dalszych sukcesów na sportowych matach!!!

powrót do listy aktualności