Moje największe marzenie

6 Lutego 2015 roku w naszym Dojo odbył się konkurs pod tytułem "Moje najwieksze marzenie". Decyzją Jury wygrała nasza juniorka Zuzanna Podmokły za najciekawszą pracę i interesujące uzasadnienie swojego marzenia. W nagrodę postanowiliśmy zrealizować jej marzenie. A oto relacja Zuzki.

Moja podniebna nagroda.

Zacznę od tego , że nie wiem jakim cudem,   wygrałam  konkurs literacki ogłoszony przez  Sensei pt. „Moje największe marzenie”. Jako że tym marzeniem był pojazd latający, w nagrodę otrzymałam Voucher na  lot samolotem w Aeroklubie Nowy Targ .

Razem z moją mamą i koleżanką  pojechaliśmy samochodem  na ten niezwykły lot. Pogoda tego dnia była przepiękna.  Bardzo czyste, przejrzyste niebo i słońce zapowiadały wspaniałe widoki. Gdy dotarłyśmy na miejsce,  razem z bardzo miłym panem pilotem weszliśmy do  naprawdę maleńkiego samolociku - Cesna Skyhawk. Wzbiliśmy się szybko  w powietrze.Wiodki były przepiękne: kolorowa szachownica z lasów pól i łąk, domki jak  malutkie figurki, drogi i rzeki jak kręte wstęgi , a w środku my -zachwycone tym wszystkim.Lotnisko było w Nowym Targu więc mieliśmy na wyciągnięcie ręki fantastyczną panoramę na  Tatry, wielkie szczyty i miejscami biały śnieg . Ja pierwszy raz leciałam tak małym samolocikiem  ale się wcale nie bałam,  za to moja mama i moja koleżanka  miały trochę stracha, że na początku aż wolały nie patrzeć dół . Moja mama,  jako główny inspektor do spraw BHP,  zapytała pilota czy posiada licencję i komplet spadochronów w razie jakby co.

Lot był wspaniały  i chętnie powtórzyłabym to jeszcze kilkakrotnie J

Osu!

Zuzanna Podmokły 

powrót do listy aktualności