Akcja "Podaruj dzieciom radość na Święta" edycja 2013

23 grudnia 2013 roku kolejny raz członkowie naszego Dojo z Myslenic oraz Raciechowic,  zorganizowali akcję dobroczynną " Podaruj dzieciom radość na Święta".  Nasza akcja cieszy się coraz większym zainteresowaniem i ogromnie cieszymy się, że z roku na rok jest nas więcej. 
Jak co roku zbieramy paczki i robimy z nich prezenty - niespodzianki dla dzieci, które święta spędzają w szpitalu w Myślenicach na oddziale pediatrycznym. Całym korowodem wybraliśmy się i tym razem. Dzielimy sie zabawkami, którymi się już nie bawimy, książkami, klockami, grami i innymi rzeczami, które mogą sprawic radość.


Cel naszej wizy: szpital w Myślenicach

Wszystkie paczki pogrupowaliśmy pod względem więku małych pacjentów. Niezmiernie cieszymy się, że rodzice oraz osoby dorosłe, kóre u nas ćwiczą, również się zaangażowali w akcję i pomagali nam. 

Nasza niespodzianka udała się w 100 procentach! Zaskoczeni byli tak rodzice dzieci przebywających w szpitalu, jak również sami zainteresowani. Łzy radości i wzruszenia były po obu stronach. Nasi adepci podzielili się po czterech i w takich małych grupkach odwiedzali swoich chorych kolegów. Niezmiernie miło było patrzeć na uśmiechy wszystkich. 

Na koniec zostawiliśmy prezenty dla świetlicy oddziału dla kolejnych dzieci, które będą się tu leczyć.

Niezmiernie cieszymy się, że nasza akcja przynosi tak wiele radości zarówno obdarowywanym, jak i obdarowującym. dziękuję serdecznie Senpai Kindze oraz Senpai Eli za wsparcie logistyczne. Dziękuję również wszystkim rodzicom za pomoc w przeprowadzeniu naszej akcji i za tak szeroki odzew.
Pacjentom szpitala w Myślenicach życzymy szybkiego powrotu do zdrowia a nam wszystkim Wesołych Świąt!!!
Osu!

powrót do listy aktualności