Akcja "Podaruj dzieciom radość na Święta"

21 grudnia 2012 roku członkowie naszego ośrodka zorganizowali akcję dobroczynną " Podaruj dzieciom radość na święta". Wybraliśmy się do szpitala w Myślenicach na oddział pediatryczny, gdzie wielu małych pacjentów spędzi tegoroczne Święta Bożego Narodzenia.

Akcja była skierowana głównie do naszych młodych karateka, gdyż dzielenie się tym co się posiada, kształtuje nie tylko charakter ale także serce i uczy wrażliwości na cierpienia drugiego człowieka. Ku naszej ogromnej radości do akcji dołączyli się również osoby dorosłe, ćwiczące w naszym ośrodku oraz rodzice dzieci u nas ćwiczących.

Najpierw zebraliśmy wszystkie dary na sali gimnastycznej by pogrupować je w paczki.

 

Wszyscy byli bardzo przejęci. Nasze pomocniczki: Aniołek, Śnieżynka i Mikołajek również.

 

W szpitalu wywołaliśmy wielkie zaskoczenie. Nasza niespodzianka udała się w 100 procentach. Zarówno dzieci, jak i ich rodzice, byli bardzo zaskoczeni naszymi prezentami. Uśmiechy gościły zarówno na twarzach naszych jak i małych pacjentów. Radości nie było końca. Poza prezentami dla dzieci przygotowaliśmy też prezenty dla świetlicy oddziału pediatrycznego w postaci gier, klocków, układanek i książek, by kolejne dzieci, które będą przebywać w szpitalu przynajmniej na chwilę mogły zapomnieć o chorobie, która je tam przywiodła.

 

Jak powiedział jeden z naszych młodych adeptów " Dobrze jest coś dostawać ale jeszcze lepiej jest dawać ". 
Wszystkim biorącym udział w naszej akcji serdecznie dziękuję a pacjentom szpitala życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!!! A wszystkim nam życzę Wesołych Świąt !!!


Delegacja naszego ośrodka wraz z personelem oddziału dziecięcego
szpitala w Myślenicach

 Osu!

powrót do listy aktualności