Akcja charytatywna dla fundacji Archon

Czternastego stycznia 2016 roku członkowie naszego Dojo po raz kolejny już zorganizowali akcję dobroczynną. Tym razem zbieraliśmy prezenty dla dzieci - podopiecznych fundacji Archon. Dzięki ofiarności dzieci, młodzieży, dorosłych oraz sympatykom naszego ośrodka, zebraliśmy bardzo dużo rzeczy potrzebnych dzieciom, jak i ich rodzinom. Artykuły spożywcze, słodycze, książki, bajki na DVD, wózki dla niemowląt, łóżeczka dziecięce, mnóstwo zabawek, telewizor, przybory szkolne oraz wiele, wiele innych rzeczy, ktore sprawią radośc tam, gdzie są oczekiwane.

Naszym gościem specjalnym był prezes fundacji - pan Przemysław Woźny, który opowiedział o działalności fundacji Archon i podziękował nam za tak wspaniałą akcję i postawę naszych karateków. 

Seido Karate to nie tylko sztuka walki, gdzie jedynym celem jest pokonanie innych poprzez walkę. Uczymy też jak być wrażliwym na cierpienia innych, jak pomagać. Dzięki takim akcjom, kształtujemy charakter i serce. Uczymy jak być dobrym, wartościowym człowiekiem. I taka droga procentuje. Wojownik Seido Karate nie tylko potrafi walczyć ale potrafi także dostrzec drugiego człowieka w potrzebie. 

Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w naszej akcji. Dziękuję rodzicom, którzy pomagali nam dzisiaj w załadunku ogromnego samochodu dostawczego, którym to jeden tata specjalnie przyjechał by pomóc nam w transporcie darów do fundacji. Niezmiernie jest miło widzieć takie zaangażowanie wśród członków i sympatyków naszego Dojo.

Osu!

powrót do listy aktualności