Archiwum

Akcja "Podaruj dzieciom radość na Święta"

21 grudnia 2012 roku członkowie naszego ośrodka zorganizowali akcję dobroczynną " Podaruj dzieciom radość na święta". Wybraliśmy się do szpitala w Myślenicach na oddział pediatryczny, gdzie wielu małych pacjentów spędzi tegoroczne Święta Bożego Narodzenia.


Zobacz pełen artykuł...

Zawody w Radomiu

19 maja 2012 roku w Radomiu odbyły się Ogólnopolskie Zawody Seido Karate. Organizatorem był Radomski Klub Seido Karate "Seiken", którego szefem jest Senpai Konrad Nadrowski.


Zobacz pełen artykuł...

Zgrupowanie w Wadowicach

W dniach 21 i 22 kwietnia 2012 w Wadowicach odbyło się zgrupowanie szkoleniowe Seido Karate. W zgrupowaniu tym uczestniczyła nasza reprezentacja w składzie: Sensei Rafał Czapla, Sho Dan Kinga Szymska, Katarzyna Worwa, Kania Renata, Żądło Edyta, Żądło Rafał, Skawska Elżbieta oraz Mirek Mirosław.


Zobacz pełen artykuł...

Zgrupowanie w Londynie

W dniach 10 - 11 Marca 2012 roku w Londynie odbyło się zgrupowanie Seido Karate dla posiadaczy stopni mistrzowskich. Organizatorem było Fulham Dojo, prowadzone przez Kyoshi Brandt Leith 5 Dan.


Zobacz pełen artykuł...

Zawody w Bielsku

W dniu 3 marca 2012 roku w Bielsku - Białej odbyły się Ogólnopolskie Zawody Seido Karate. Organizatorem był Uczniowski Klub Seido Karate Bielsko - Biała. W zawodach wzięło udział ponad 200 zawodniczek i zawodników ze wszystkich Seido Dojo w kraju.


Zobacz pełen artykuł...

Zgrupowanie szkoleniowe z Nidaime Akira Nakamura

W dniach od 18 do 20 listopada 2011 roku w Wadowicach odbyło się zgrupowanie Seido Karate. Prowadzącym był V-ce prezes Światowej Organizacji Seido Karate, Nidaime Akira Nakamura.


Zobacz pełen artykuł...

Piknik rodzinny - Dolny Łaz - 25 Czerwiec 2011

Dnia 25 czerwca nasz ośrodek zorganizował dla swoich członków oraz ich rodzin Piknik Rodzinny Seido Karate. Impreza ta odbyła się na Dolnym Jazie, nad rzeką Rabą.


Zobacz pełen artykuł...

Senbazuru - 1000 żurawi dla Japonii

13 maja 2011 roku w naszym ośrodku Shiro Sagi Dojo odbył się dzień poświęcony solidarności z Japonią z powodu katastrof, jakie nawiedziły ten kraj. Senbazuru - 1000 żurawi dla Japonii.


Zobacz pełen artykuł...

Zgrupowanie z Shuseki Shihan Christopher Caile

W dniach od 21 do 23 Maja 2010 roku odbyło się w Wadowicach zgrupowanie szkoleniowe Seido Karate. Jak zawsze podczas takich zgrupowań naszymi szkoleniowcami są instruktorzy z Centralnego Honbu w Nowym Jorku.


Zobacz pełen artykuł...